MÜŞTERİ HİZMETLERİ
HEP YANINIZDAYIZ !!

Turizm taşımacılığı ve VIP araç kiralama alanında İstanbul merkezli faaliyet göstermeye başlayan Plaza Tur Araç Kiralama Hizmetleri, çözüm ortağı olduğu gerek kurumsal şirketler, gerekse bireysel alanda, butik ve kişiye özel VIP hizmet vermektedir.

Uzman ekibi ve yüksek kalite standartlarında donatılmış her çeşit konfora sahip VIP araç portföyü ile siz değerli misafirlerimiz için müşteri memnuniyeti odaklı olarak en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.

Happy Travel gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri taleplerine göre işinde uzman ekibi ve kendine ait birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve hostesleri ile çok özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.

Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.

25 yıldır turizm taşımacılık sektöründe deneyimli kadromuz ve son model araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Şirketimiz D2 Yetki belgesi ve ISO-9001 Belgesi'ne sahiptir.
Tüm araçlarımız şirketimizin kendi özmalıdır.

 

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörde adımızı güvenli, dinamik, yenilikçi kavramları ile özleştirerek lider ve öncü marka imajımızı korumak.


Misyonumuz

Kaliteli hizmet anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.